HB EKSPRES KARGODEPOLAMA HİZMETİ
DEPOLAMA HİZMETİ

Bazı zamanlarda yüklerinizin güvenli bir şekilde korunmasını isteriz.. Bu tip durumlarda sizlerin adına yüklerinizi muhafaza edilmesine depolama hizmeti denmektedir. Sizin yerinize yüklerinizin korunmasını ve karşılığında belli bir ücret ödeyerek eşyalarınızın ilk günkü gibi temiz kalmasını sağlayan firmalar ile anlaşarak eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Her yük saklama hizmeti veren firmaya güvenmemek gerekir, kaliteli ve prestijli firmalar ile anlaşmaya özen göstermek gerekir. Uzun Süredir ankara depolama hizmeti ve istanvul depolama hizmeti veren firmamız sizin için yüklerinizi güvenle saklayacaktır. ambar kiralarken vergi levhası olmayan ve gerçek bir deposu olmayan firmalara dikkat etmek gerekmektedir. Depoyu kiralamadan önce hava ve ışık geçirmediğinden emin olmak gerekir ve anlaşma yapılmadan önce yüklerinizin duracağı depoyu birebir görmeye dikkat etmenizi özeririz.

Yüklerinizi saklayacak firmanın iş disiplinine sahip olması ve işine özen göstermesi çok önemlidir. Yüklerinizi depolayacak olan firmanın, muhafaza edilecek olan yükleri ücretsiz olarak iş yerinizden gelip alması ve yine teslimatıda ücretsiz olarak yapması gerekmektedir. Sizler sadece depo kiralama bedelini ödemelisiniz.

Yükleriniz depolanırken, firma tarafından özel aletler yardımı ile kaplama yapılmalıdır. Bu kaplama ile yüklerinizin hava ve ışık teması kesilmiş olur. Bu sayede yükleriniz nem tutmayacak ve rutubet, toz ve kir gibi yüklerinize zarar verecek unsurlardan uzak kalmış olacaktır. Sizde uygun fiyata depolama hizmeti satın almak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.